Opendeurdag in Koksijde (The Dune)
Op woensdag 8 juli openen we de deuren van woonproject The Dune in Koksijde. Tijdens deze kijkdag krijg je de kans om de appartementen van dichtbij te ontdekken en kennis te maken met het unieke wooncomfort dat dit woonproject te bieden heeft.

Wanneer?
🗓️ Woensdag 8 juli 2026
🕓 13u – 15u
Waar?
🏡 The Dune
📍 Zeelaan 211 – Jaak van Buggenhoutlaan 11, 8670 Koksijde
Stijlvol wonen op wandelafstand van het strand
The Dune omvat twee gebouwen (Residentie Helia en Rubia) met een gevarieerd aanbod van moderne appartementen en duplexen met 1, 2 of 3 slaapkamers. De architectuur combineert een tijdloze uitstraling met een doordachte indeling waarbij ruimte, licht en comfort centraal staan. Grote raampartijen zorgen voor een maximale natuurlijke lichtinval, terwijl de ruime terrassen uitnodigen om volop te genieten van het buitenleven aan de kust. Ook op technisch vlak voldoet The Dune aan de hoogste hedendaagse normen. Dankzij vloerverwarming, een lucht-waterwarmtepomp, zonnepanelen en een ventilatiesysteem D met warmterecuperatie woon je hier energiezuinig en toekomstgericht. Met een E-peil van 30 of lager geniet je bovendien van een lagere energiefactuur en een hoog wooncomfort. Bij de appartementen van Residentie Helia is bovendien 6% btw mogelijk, indien je voldoet aan de voorwaarden.
Genieten van het strand, natuur en bereikbaarheid
The Dune ligt op slechts 750 meter van het strand van Koksijde en vlak bij het levendige centrum. Winkels, horecazaken en recreatiemogelijkheden bevinden zich op wandelafstand, en ook de prachtige natuurgebieden Hoge Blekker en Doornpanne liggen dichtbij. Dankzij de uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer combineer je hier het beste van twee werelden: de rust van de kust en het gemak van alle voorzieningen binnen handbereik.



Benieuwd?
Schrijf je hieronder vrijblijvend in en kom dit project van dichtbij ontdekken.
Lukt het niet om die dag aanwezig te zijn? Neem gerust contact op om een afspraak te maken op een moment dat voor jou beter past.
